Vármegyei Atlétikai Bajnokság

"Nyolc sportolóval képviseltük iskolánkat a Várkői atlétikai pályán megtartott versenyen.Csodálatos versenyzéssel 11 számban szereztünk kvótát a budapesti döntőre. Nézzük a dicsőségtáblát! Első helyet szereztek két számban: Sárközi Patricia, Majorosi János, Kun Vanessza, Horváth Nelli. Szávics Szabolcs három számban diadalmaskodott. Máté Erik és Bogdán Zsolt is hozott egy-egy aranyérmet. Rácz Dávid bronzéremmel térhetett haza. Köszönet mindenkinek, akik segítették a munkámat. " Írta Kürthy László testnevelő , akinek a sorait azzal egészítem még ki, hogy szívből gratulálok tanulóinknak, köszönöm a méltó szereplést, a küzdelmet, köszönöm Kürthy László, Medgyes Enikő felkészítő munkáját, köszönöm Hazenauer Zsoltnénak, hogy újra elkisérte a csapatot a versenyre és drukkolt ezerrel. Sok sikert a jövő heti budapesti versenyekhez is.