Országos Atlétikai Bajnokság sikerei

Atlétika Országos Diákolimpia Döntő, május 12. Budapest „Májusi eső aranyat ér”

Iskolánk sportolói bebizonyították, hogy ez így igaz. A legmerészebb álmom a 40 pont megszerzése volt. Tanulóink 42-t gyűjtöttek. Teljesítményük és hozzáállásuk előtt megemelem a kalapomat.

Nézzük az eredményeket: Magasugrás: Horváth Nelli 1. helyezés, Bogdán Krisztián 1. helyezés, Mihály Brigitta 1. helyezés, Távolugrás: Mihály Brigitta 1. helyezés, Horváth Nelli 3. helyezés, 100 m futás: Horváth Nelli 4. helyezés, 300 m futás: Kun Vanessza Dalma 3. helyezés, 800 m futás: Szávics Szabolcs 4. helyezés, Kislabda hajítás: Kun Vanessza 4. helyezés

Gratulálok Nekik!

Köszönettel tartozom Hazenauer Zsoltné Szilvinek, Nagy-Bognár Dórinak és Kácsorné Heider Anikónak, hogy segítették munkámat, de ebben a sikerben az egész iskola benne volt.

Kürthy László testnevelő