Megyei szépíróverseny, Kun Vanessza 2. hely

Baranya Megyei Szépíró Verseny

Az iskolánkban megrendezett hazai szépíró verseny győztesei vettek részt  április 30-án a Pécsen megrendezett Baranya Megyei Szépíró Versenyen. Tanulóink három korcsoportban indultak. A 2. korcsoportot képviselte Madarász Zente 3. évfolyamos, a harmadik korcsoportot Ferenczi Kevin 5. évfolyamos, és a 4. korcsoportot Kun Vanessza 8. évfolyamos tanulók. Nagyon erős volt a mezőny. A komoly versenyzés után és az eredményhirdetés között maradt idő egy kis kertvárosi barangolásra, és fagyizásra is. Az eredményhirdetésen pedig a legnagyobb örömünkre kiderült, hogy Kun Vanessza saját kategóriájában 2. helyezést ért el. Gratulálunk neki és a másik két tanulónak is, bizony ők is nagyon ügyesen szerepeltek. Továbbá gratulálunk a felkészítő pedagógusoknak is, akik Tóthné Kiss Zsuzsanna, Goják Melinda, Nagy-Bognár Dóra, és Hódosi Réka tanárnők. Köszönet a munkájukért!