Karácsony a kollégiumban

December 19-én ünnepelték kollégistáink az év legszebb ünnepét. Szívmelengető színdarabbal, versekkel, énekkel és tiszta gyermekszívvel ajándékozták meg kollégista tanulóink az ünnepélyre érkezőket. Nagyszerű érzés volt látni, hogy az intézmény, a kollégium milyen sok barátja jött el azért, hogy együtt töltsön a gyerekekkel néhány ünnepi percet. Városunk polgármestere Koltai Péter, a Máltai Szeretetszolgálat képviselője, intézményünk korábbi vezetője, a városi konyha élelmezésvezetője, tanulóink patronálói, segítői és intézményünk pedagógusai, dolgozói, partnerei, korábbi dolgozói jöttek el. A gyermekmunkákkal feldíszített kollégium meghitt környezetében minden vendég ajándékot is kapott, és persze a vendégek sem érkeztek üres kézzel, finomságokkal, játékokkal kedveskedtek kollégistáinknak. Ezúton is köszönöm a támogatását mindenkinek! A gyerekek önfeledten és boldogan vették birtokba új kincseiket. Az ajándékbontás utáni ünnepi vacsoráról és a finom tortáról a Művelődési Központ, Könyvtár és Konyha élelmezésvezetője és konyhai dolgozói gondoskodtak, hálás köszönet  nekik!

Köszönet a kollégiumban dolgozó kollégák magas színvonalú munkájáért.

A programot fenntartónk a Szigetvári Tankerületi Központ is támogatta. 

Fotó: Tóth György

Felkészítő pedagógus: Tóth Beáta, segítői: Kleinné Árvai Tímea, Kis-Szabó Ildikó, Rillné Hegedűs Éva, Szilágyi Béláné voltak.