Interreg projekt folytatása

A május 20-i délután képekben és pár mondatban. A Viroviticai COOR gyógypedagógiai intézménnyel közös projektunk újabb eseménye zajlott le  Tóth Beáta vezetésével. Ezúttal újrahasznosítható anyagokból készítettünk hangkeltő eszközöket, egyszerű ritmushangszereket. Gombokból és kartonból kasztanyettát, konzervesdobozból és virágcserépből, lufiból dobot és hozzá dobütőket készíttek tanulóink a horvát iskola tanulóival együtt. Készültek még esőbotok, amelyeket szépen ki is díszítettek a gyerkekek. Az elkészült eszközökkel jó volt zörögni, zajongani, hangot adni. A két intézmény ezúttal is csak online létesíthetett kapcsolatot, hiszen a járvány miatti szabályok szerint még nem utazhatunk egymás intézményeibe. A digitális kapcsolatot  Patonai Balázs rendszergazda segítette. Tolmácsunk Ronta Róbert volt. Ezúton is köszönöm a segítségüket.

Nagyon várjuk már azt a pillanatot, amikor személyes találkozással folytathatjuk a pályázat megvalósítását, addig beszéljenek a képek az eseményről.

Köszönöm kollégáim munkáját és tanulóinknak a nagyon tevékeny, türelmes és kedves részvételt a projektben.

Fotók: Szabó Klára, Tóthné Kiss Zsuzsanna, Heider Anikó