Folytatódik a Lázár Ervin Program

Iskolánk 3-4.osztályos tanulóival február 16-án Pécsett voltunk a Nemzeti Színházban.

A Lázár Ervin program keretében a László király visszatér című előadást néztük meg.

Az előadás előtt volt időnk egy kis sétára is a főtéren ebben a gyönyörű időben.

Gazdag Éva                   

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

 

 

 

Iskolánk 5.-6. osztályos tanulói a Lázár Ervin program keretében Budapestre látogathattak február 17-én , ahol a Fővárosi Nagycirkusz Tavaszváró előadását nézhettük meg! Mindenki számára maradandó és óriási élmény volt! Köszönjük!

Tóth Beáta