A Bajor Vöröskereszt látogatott meg bennünket

A Bajor Vöröskereszt és a Magyar Vöröskereszt Szigetvári Szervezete idén is ellátogatott intézményünkbe. Régi kedves ismerősként üdvözöltük őket december 16-án. Madarász Zente, Madarász Bence, Csorba Brendon verssel, Balogh Titanilla, Csorba Brendon karácsonyi dalokkal , Balogh Titanilla, Kun Vanessza, Tóthné Csatahelyi Gyöngyi és Rékai János zeneszóval varázsoltak ünnepi hangulatot vendégeink számára. Tanulóinkat a szereplő pedagógusok : Tóthné Csatahelyi Gyöngyi, Rékai János, valamint Goják Melinda, Nagy-Bognár Dóra, Hazenauer Zsoltné , Tóth Alexandra készítették fel.

Vendégeink minden tanuló számára csomagot készítettek össze.

Köszönjük az ajándékokat.

Köszönöm fellépő tanulóink műsorát, a felkészítők munkáját és a szentlőrinci tanulóink megjelenését az ünnepségen.

A fotókat, videókat Tóth Beátának köszönöm meg.